Zdroj: Autopůjčovna Taggart Praha s.r.o.

Pronájem aut na letišti v Praze využívají Češi i cizinci

S dopravou na letiště je to komplikované, ať letíte odkudkoliv. Můžete dojet hromadnou dopravou a zbavit se starostí, to je ale nepohodlné obzvlášť s více zavazadly nebo v noci, pokud nejste přímo z Prahy. Pak je možné zaparkovat přímo na letišti, jenže to se vám prodraží.

Někdo pro vás může přijet, ovšem ne každý takového člověka má k dispozici. Poslední variantou je prostě a jednoduše si auto půjčit přímo na letišti, nebo tam s ním dojet a nechat v půjčovně.

Téměř u každého většího letiště se najde nějaká autopůjčovna a výjimkou není ani Taggart. Tato česká autopůjčovna má několik poboček po Praze. Funguje také jako půjčovna aut letiště Praha, pobočku najdete blízko obou terminálů. Auto vám však zdarma přiveze kamkoliv po trasách metra v Praze. Díky tomu lze pronájem auta od nich využívat oběma směry – cestou na letiště i z letiště. I vrátit ho můžete jinde než na letišti.

V jakých situacích je pronájem auta na letišti výhodný?

Je jich celá řada. Jednou skupinou klientů autopůjčovny Taggart na letišti jsou turisté, ať už zahraniční, nebo třeba Češi žijící v zahraničí, kteří se vydali na návštěvu do Česka za rodinou a přáteli. I když síť MHD v České republice funguje velmi dobře v porovnání s ostatními státy, pořád je pohodlnější mít k dispozici vlastní auto a cestovat si, jak potřebujete. Na dobu svého pobytu v ČR si auto jednoduše půjčíte na letišti a tam ho také vrátíte před odletem zpět. Nevíte ještě, jak dlouhou dobu tady strávíte? Ani tohle není problém. Taggart umožňuje pronájem aut na letišti v Praze bez závazků. Smlouvu můžete bez jakýchkoliv dalších nákladů kdykoliv změnit nebo ukončit. U dlouhodobých pronájmů je to tak naprosto běžné.

Spolehněte se na jízdu bezpečným vozem

Ať už letíte do Česka na návštěvu za rodinou a blízkými, nebo si chcete půjčit auto jen na cestu z letiště se všemi těmi zavazadly, určitě nemáte chuť řešit jakékoliv problémy s půjčeným automobilem. U půjčovny Taggart jich bude minimum. Svým zákazníkům totiž půjčují pouze zánovní vozy s nízkým počtem najetých kilometrů. V jejich nabídce, která čítá přes 500 aut, jsou všechna auta pečlivě udržována v prvotřídním stavu a mají průměrné stáří do 11 měsíců. Počet najetých kilometrů tomu odpovídá. Rozhodně tedy nedostanete žádné oježděné auto, se kterým se špatně řadí, protože někdo z předchozích klientů neuměl pořádně domáčknout spojku.

A kdyby přece jen došlo k nějaké nečekané situaci, kterou jste nezpůsobili vy, máte nárok na náhradní vozidlo.

Půjčte si automobil s veškerým vybavením

Do auta z autopůjčovny Taggart na letišti Václava Havla sednete a vyrazíte. Auto se půjčuje s plnou nádrží, se kterou ho také vrátíte. Dostanete ho s kompletním pojištěním a připojištěním asistence po celé EU, za cesty do zahraničí se nic nepřiplácí, takže si klidně můžete udělat výlet z Česka i někam jinam.

Přijedete s celou rodinou a potřebujete dětskou sedačku? Dá se pronajmout za pár desítek korun na den, do auta vám ji rovnou nainstalují. Zapůjčit se dá i dětský podsedák, nebo sněhové řetězy, pokud si auto půjčíte v zimě a víte, že pojedete někam, kde by mohly být potřeba.

Všechny tyto doplňky, které potřebujete, si zvolíte již při objednávání auta. Na místě už si auto jen převezmete a nic neřešíte. Nasednete a jedete.

Bez akontace a bez zbytečných závazků

Autopůjčovna Taggart boduje extrémní flexibilitou u dlouhodobých pronájmů aut. Smlouvu uzavřete na neurčito a uzavřete ji, kdykoliv budete potřebovat. Co je výjimečné, je také zapůjčení bez akontace a startovacích poplatků, které jsou u dlouhodobého pronájmu obvykle vyžadované. Dokonce ani neplatíte nic předem, půjčovna vám předem neblokuje peníze na platební kartě. Počítejte s vratnou kaucí, která se pohybuje od 10 000 Kč (pro vozy nižší a střední třídy) do 50 000 Kč (u luxusních vozů). Kauci lze uhradit hotově, platební kartou nebo bankovním převodem na základě zálohového listu. Platit se dá jakoukoliv kartou MasterCard či Visa, nemusí být česká. Pozor si dejte pouze na virtuální karty na telefonu. Pokud kauci uhradíte virtuální kartou, banka si zaúčtuje bankovní poplatek 2,5 až 3 %. Z toho důvodu autopůjčovna doporučuje mít s sebou kartu fyzickou.

A samozřejmě dálniční známka pro ČR je už v ceně pronájmu, jsou jí vyrobena všechna auta, která půjčovna Taggart nabízí.

Auto z půjčovny nikdo nepozná

Některé autopůjčovny mají svá auta dobře označená, obvykle nějakým masivní polepem, který jim slouží jako skvělá reklama. Všude, kam se s autem hnete, je propagujete. Půjčovna automobilů Taggart to naštěstí dělá jinak. Na autě není viditelné, že je z půjčovny, což je pro vás jako řidiče určitě lepší. Nikdo nepozná, že auto není vaše, nikdo nebude mít žádné předsudky, ani vyvozovat žádné hloupé závěry z toho, že je auto z půjčovny. Ani na SPZ po tom nejsou žádné známky.

A to nejlepší na konec? Taggart má opravdu vynikající hodnocení od svých zákazníků. Na Googlu má přes 2000 pětihvězdičkových hodnocení a na Firmy.cz téměř 600 pětihvězdičkových recenzí.