-

- Zdroj: Kaufland Česká republika v.o.s.

GRILFERNO: Esportovci vs. Rybí tacos. Takto vypadá netradiční grilovačka

Marek Pavala, zakladatel Campu Fuego učí hráče ze SINNERS Esports jak grilovat trochu jinak. Poradí si hráči PC her s originálními recepty?

Toto léto se nese v duchu velice netradiční grilovací inspirace. Kaufland a esportový tým SINNERS Esports spojily síly v novém kulinářském projektu, GRILFERNO.

Profesionální hráči PC her, komentátoři a analytici z týmu SINNERS Esports se učí od šéfkuchaře a zakladatele Campu Fuego, Marka Pavaly.

Ve třetím díle si Pavala připravil recept, který bude pro velkou část lidí skutečnou neznámou. Rybí tacos. Šťavnaté grilované rybí maso, přírodní zeleninová salsa a domácí placka, do které se servírují všechny ingredience.

Již čtvrtý den v přírodě a od klávesnic se už na hráčích začíná podepisovat a únava se projeví určitě i na psychice gamerů.

3. Epizoda: Rybí taco

Zvládnou se hráči PC her z týmu SINNERS poprat s netradičními recepty Marka Pavaly? Přežijí náročný kurz v české divočině? A jaké recepty a soutěže o ceny ještě diváky čekají?

Sledujte GRILFERNO každý týden na Youtube kanálu Kaufland ČR a na webu Kauflandu a kromě solidní porce grilovací inspirace můžete získat třeba i profesionální zástěru z limitované edice.

 

.. | Kaufland Česká republika v.o.s.