Jo Lidé a země jsem měl vždycky rád.
Duch článku, zejména popis obyvatel je platný těmto čtivům. Já mám odlišný pohled i názor.
Jinak zírám že je tam i nějaká vegetace. Na zemi s nejvyššími teplotami v Africe slušný. O chladnějším vnitrozemím - zřejmě v době naší zimi či brzkého jara - snad.
Jinak pěkný, díky a zdravím.
Duch článku, zejména popis obyvatel je platný těmto čtivům. Já mám odlišný pohled i názor.
Jinak zírám že je tam i nějaká vegetace. Na zemi s nejvyššími teplotami v Africe slušný. O chladnějším vnitrozemím - zřejmě v době naší zimi či brzkého jara - snad.
Jinak pěkný, díky a zdravím.