Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

Všechno nové

008-000.jpg
Lenka Klicperová, Pátek, 29. prosince 2006
Přijde mi, že to je tak čtrnáct dní, co jsem psala poslední novoroční editorial. A on je to místo toho celý další dlouhý rok. Člověk si v tom všednodenním shonu ani nestačí uvědomit, jak ten čas strašlivě letí (a taková otřepaná fráze to je…).

Jaký by to byl nový rok, aby nepřinesl také něco nového! My vám pro začátek přinášíme Lidé a Země s novou tváří, s novým obličejem, s novou vizáží či stylingem, jak by to možná mohli charakterizovat módní znalci. Od dubna loňského roku už totiž v této podobě vychází časopis Lidé a Země na Slovensku – tedy Ľudia a Zem, abych byla přesná. A nová grafická podoba obálky se tak osvědčila, že jsme se rozhodli inovovat stejně i českou verzi časopisu. První změnu, kterou zahajujeme rok 2007 tedy už můžete vidět a další novinky budou následovat. Budeme se snažit nabídnout vám novou, doufám, že ještě atraktivnější grafickou podobu s ještě krásnějšími fotografiemi a zajímavějšími texty. Navíc pro vás, čtenáře, připravujeme velmi atraktivní fotosoutěž o skutečně záviděníhodné ceny. Máte se na co těšit!

Aby těch novinek nebylo málo, od ledna si můžete zakoupit (ale i předplatit) Lidé a Země ve verzi s DVD Cestománie. Každý disk speciální edice pro Lidé a Země obsahuje tři díly cestovatelské série, která se stala jedním z nejúspěšnějších pořadů České televize. Pokud si včas předplatíte časopis ve verzi s DVD, můžete postupně navštívit přes třicet zemí, aniž byste museli balit batoh či kufry. A je to i zajímavá inspirace pro vlastní cesty. Nezapomeňte – předplatitelský kupon najdete v zadní části časopisu!

A co pro vás máme v lednovém čísle? Spoustu exotiky – vášnivé kubánské tanečnice na karnevalu v Santiagu, neuvěřitelně barevný svět rikšů a převozníků v bangladéšské Dháce nebo bídu i krásu indického Gudžarátu. A také další díl vlakového tématu.

Sdílej článek dalším cestovatelům

Komentáře

Přečtěte si další podobné články