Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

Vánoce pro Nepál

nepalcata-deti1.jpg
(red), Pondělí, 15. listopadu 2010
Občanské sdružení Nepálčata spolu s hlavním partnerem Student Agency vás zve na výstavy, besedy, promítání a ochutnávky nepálského čaje a specialit v Praze a Brně. Poznejte Nepál ze všech možných úhlů, aniž byste museli vytáhnout paty za hranice. Koupí vánočních dárků pro Nepál přispějte na pomoc nepálským dětem. Průměrné Nepálče žije na vesnici v horách, kde není sjízdná cesta, elektrika, natož nemocnice. Stačí málo, abychom pro něj mohli udělat zázrak a dát mu šanci studovat na normální škole. Děkujeme všem, co nám pomáhají.

Vánoční trhy pro Nepál – stánek s originálními dárky: 4.-5.12. Chajovna (Brno), 18.-19.12. čajovna V síti (Praha)

Perličky z podhůří Himálaje – přednáška o tom nejzajímavějším z Nepálu, Ladakhu a Kašmíru: 8.12. Karavanseráj (Praha), 9.12. Potala (Praha), 10.12. Klub cestovatelů (Brno)

Jak se žije v Nepálu – přednáška, díky níž nahlédnete pod pokličku života ve třetím světě: 4.12. Chajovna (Praha), 18.12. čajovna V síti (Praha)

Výstava „Z podhůří Himálaje“ – prodejní výstava fotografií, výtěžek jde na konto Nepálčat: prosinec 2010 – Dobré čajovny v Praze a Brně

„Nepál – země umělecké thangy“ – výstava doplněná o cenné obrazy tzv. thangy: 1.-24. prosince Centrum pro mládež NICM (Praha) a Chajovna (Brno)Další akce, vánoční dárky a soutěž na www.Nepalcata.cz!

Sdílej článek dalším cestovatelům
Článek patří do rubriky: Reportáže

Komentáře

Přečtěte si další podobné články