Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

NethWorks.cz

126-003.jpg
redakce, Čtvrtek, 14. května 2009
NethWorks.cz je název festivalu současné nizozemské kultury, během kterého budou českému publiku představeny desítky předních umělců, souborů, projektů a kulturních aktivit z Nizozemska. Na přelomu května a června se nizozemští umělci představí divákům v Praze, Brně, Zlíně a dalších městech Česk. Za jedinečné události v rámci NethWorks.

NethWorks.cz je název festivalu současné nizozemské kultury, během kterého budou českému publiku představeny desítky předních umělců, souborů, projektů a kulturních aktivit z Nizozemska. Na přelomu května a června se nizozemští umělci představí divákům v Praze, Brně, Zlíně a dalších městech Česk. Za jedinečné události v rámci NethWorks.

cz lze označit koncert světově proslulého hudebního souboru Nederlands Blazers Ensemble na Pražském jaru, představení renomované choreografky Anouk van Dijk v Divadle Archa nebo připravovanou výstavu světoznámého fotografa Erwina Olafa. Na nizozemské divadlo zaostří pražský Fringe Festival a na nizozemskou world music festival Khamoro a dále se v Praze i Brně představí výstava architektury „Horror Vacui“. Kromě jednotlivých představení, výstav a koncertů se v rámci NethWorks.cz uskuteční řada dalších přednášek, odborných seminářů a workshopů. Detailní program bude průběžně zveřejňován na www.nethworks.cz

Sdílej článek dalším cestovatelům
Článek patří do rubriky: Zkrátka

Komentáře

Přečtěte si další podobné články