Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

Kanada splní vaše sny o luxusní dovolené na lyžích

heliskiing_privileqUPR.jpg
pr, Pátek, 8. listopadu 2013
Vyberte si včas svou luxusní dovolenou na horách. Už vás omrzely Alpy? Vyzkoušejte letos něco netradičního - letošním trendem je heliskiing v Kanadě. Dopřejte si čerstvě padlý sníh na nedostupných vrcholcích hor i špičkové zázemí s vlastním šéfkuchařem a masérem v naprostém soukromí.

Hory Britské Kolumbie nabízejí nepřeberné možnosti vášnivým lyžařům i milovníkům přírodních krás a zasněžených vrcholků hor. Abyste okusili ten nejčistší prachový sníh, musíte se nechat vyvézt helikoptérou na svahy nedostupné běžným lyžařům. Zažijete tak vzrušení ze sjezdů nedotčenou krajinou pod dohledem zkušených certifikovaných horských vůdců. Heliskiing má navíc tu výhodu, že se náročností terénu snadno přizpůsobí každému lyžaři.

Dokonalý servis a zázemí

Luxusní dovolenou ale nedělá jen sníh a hory. Horská střediska v Kanadě nabízejí nadstandardní zázemí i pestré možnosti trávení času. Jedním takovým je např. i Tyax Mountain Lake Resort na břehu jezera Tyaughton s více než 300 sjezdovými trasami v okolí. Toto středisko své návštěvníky hýčká v kompletním lázeňském programu doplněném o fitness a jógu. Taková péče vám umožní dokonale zrelaxovat unavené svaly po intenzivním dni na lyžích. Večery v horách pak ideálně zakončíte gastronomickým zážitkem a sklenkou pravé kanadské whisky u krbu v kruhu přátel.

Další den si pak budete dokonale odpočatí opět užívat na zasněžených svazích v péči horských vůdců. Ti a nejlepší freeridové vybavení a bezpečnostní technika vám zprostředkují maximální zážitek z heliskiingu.

Soukromí a diskrétnost

Pokud je vaší prioritou zejména soukromí, které vám nemůže nabídnout ani většina luxusních hotelů, zvolte ubytování ve vlastní chatě. Tyax Mountain Lake Resort k takovému ubytování nabízí dokonce celý soukromý tým personálu zahrnující šéfkuchaře, maséra, pilota helikoptéry a horské vůdce.

Tak si mohou i ti nejnáročnější prožít dovolenou podle vlastních představ. Soukromý pilot s helikoptérou otevírá možnosti naprosto nezávislého denního programu. Během jediného dne tak můžete sjet i více než deset různých svahů v prachovém sněhu.

Kanada se svými dokonalými sněhovými podmínkami a velkým počtem slunečných dní nabízí ideální podmínky pro dovolenou s přáteli, rodinou nebo jen v páru. Inspirujte se i dalšími zájezdy pro náročné na PRIVILEQ.cz.

Sdílej článek dalším cestovatelům
Článek patří do rubriky: Zkrátka

Komentáře

Přečtěte si další podobné články