Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

Holiday World 2010

127-001.jpg
redakce, Úterý, 12. ledna 2010
Veletrh Holiday World 2010 je za dveřmi. Incheba Praha na Holiday World 2010 připravila ve spolupráci s některými vystavujícími cestovními kancelářemi zajímavou novinku v podobě soutěže pro návštěvníky.

Veletrh Holiday World 2010 je za dveřmi. Incheba Praha na Holiday World 2010 připravila ve spolupráci s některými vystavujícími cestovními kancelářemi zajímavou novinku v podobě soutěže pro návštěvníky. Každý den konání veletrhu se budou moci návštěvníci prostřednictvím svých mobilních telefonů zapojit do hry a slosování o kupony na zájezdy na příští letní sezonu. Kupony jsou přenosné a můžou sloužit také jako zajímavý dárek.

Losování bude probíhat na pódiu v zadní části levého křídla Průmyslového paláce, kde budou moci návštěvníci také zhlédnout rozmanitý doprovodný program vystavujících firem. Více informací se lze dovědět na www.zajezdyzamilion.cz nebo www.holidayworld.cz.

Nadcházející ročník veletrhu Holiday World bude opět mezinárodní a na nejvyšší úrovni. Nejsilnější prezentaci budou mít tradičně země Středomoří, jako Itálie, Francie, Španělsko, Kypr, Tunisko, Egypt, Řecko, Turecko, Izrael, Portugalsko, Černá Hora atd. Mezi úplnými nováčky se představí specialista na Nový Zéland, premiéru připravují Island a Tanzanie, nebudou chybět exotické destinace jako Thajsko, Japonsko a například Indonésie.

Samostatnou kapitolou je z tohoto pohledu Slovinsko, které zaměřuje svoji kampaň na výběrovou a aktivní klientelu a propaguje svoji zemi jako zelenou oázu vhodnou hlavně pro aktivní turisty.

České regiony se představí v plné síle. Většina z nich bude lákat návštěvníky na obvyklé atrakce, ale najdou se i tací, kteří se rozrůstají. K nim patří např. Moravskoslezský a Královéhradecký kraj. V této souvislosti je třeba připomenout podobnou situaci u samostatně se prezentujících měst. Příkladem expanze je určitě Břeclav a Česká Třebová, Kadaň, Most, Příbram, Znojmo, Ústí nad Orlicí aj.

Víkend bude tradičně patřit World Filmu. Návštěvníci kromě autogramiád a přednášek cestovatelů, fotografů a cestovatelských osobností budou moci zhlédnout flotilu účastnických automobilů Rallye Paříž-Dakar.

Sdílej článek dalším cestovatelům
Článek patří do rubriky: Zkrátka

Komentáře

Přečtěte si další podobné články