Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

FORUM 2000

18-2.jpg
(red), Úterý, 12. října 2010
Ve dnech 10. až 12. října 2010 se uskuteční v Praze tradičně pod záštitou Václava Havla čtrnáctá výroční konference Forum 2000 s názvem „Svět, ve kterém chceme žít“. Debat a diskusí o klíčových problémech, kterým čelí naše civilizace, se zúčastní přes sedmdesát významných světových osobností, zejména politiků, vědců, podnikatelů, náboženských představitelů a zástupců občanské společnosti.

„Téma letošní konference reflektuje názor, že místo, kde žijeme, má vliv na to, jak žijeme a kým vlastně jsme. Životní prostředí, které po nás zdědí následující generace, upadá. Zhoršují ho změny klimatu, následky globalizace a přelidnění, chaotická urbanizace, plýtvání přírodními zdroji a intenzivní doprava.

Konference Svět, ve kterém chceme žít, se zaměří na hledání způsobů, jak prostředí okolo nás pozitivně ovlivnit, otevře debatu o naší zodpovědnosti za tento stav světa a bude hledat nové, méně bezohledné strategie růstu a novou rovnováhu mezi duchovními a materiálními hodnotami,“ říká ředitel Nadace Forum 2000 Oldřich Černý. Vstup na konferenci je po akreditaci otevřen veřejnosti. Pro informace o účasti na konferenci prosím kontaktujte registration@forum2000.cz.

Více info na www.forum2000.cz

Sdílej článek dalším cestovatelům
Článek patří do rubriky: Zkrátka

Komentáře

Přečtěte si další podobné články