Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

EduSummit 2010

16-edu-summit.jpg
red, Pondělí, 12. dubna 2010
Podobně jako minulých letech se v Praze v hotelu Jalta a v Brně na Právnické fakultě Masarykovy univerzity uskuteční 23.-24. 4. největší veletrh studia a práce v Austrálii - EduSummit 2010.

Dozvíte se vše o studiu, práci nebo cestování po Austrálii. Během veletrhu se všem návštěvníkům představí více než 35 škol z celé Austrálie. Některé školy vyslaly na veletrh své australské zástupce, se kterými si bude možné osobně promluvit. Na veletrhu je možné získat kupony opravňující k zápisu do škol bez placení zápisného -lze tak ušetřit 3000 Kč. Dozvíte se, jak získat práci v Austrálii, a přítomni budou i bývalí studenti, kteří budou vyprávět o svých zážitcích a zkušenostech z Austrálie.

Seznámíte se i s novou knihou o studiu, práci a cestování po Austrálii a zdarma dostanete DVD o cestě dvou studentů do Austrálie. Získáte přehled o programech škol a jejich rozvrzích. Můžete tak porovnat kvalitu a cenu vystavovaných škol. Na veletrhu navíc proběhne soutěž o 12týdenní jazykový kurz na jazykové škole v Sydney. Veletrh je volně přístupný, více na http://www.australiaonline.cz/edusummit

Sdílej článek dalším cestovatelům
Článek patří do rubriky: Zkrátka

Komentáře

Přečtěte si další podobné články