Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

3 otázky pro Hanu Fialovou

12hanafialova.jpg
Autor článku: redakce, Čtvrtek, 7. ledna 2016
Autor fotografií: Profimedia.cz
Muzikálová herečka, držitelka Ceny Thálie, vypráví o svých cestovatelských zážitcích.

.

Moje poprvé

Když jsem byla úplně malá, jezdívaly jsme s matkou a sestrou starými kulatými autobusy z Kobeřic do Opavy. Vždycky byly plné lidí. A já jsem si stoupla dopředu a zpívala. Všem se to moc líbilo. Moje oblíbená písnička byla Pes jitrničku sežral…

Moje nejhorší

Moje nejhorší zážitky jsou vždy spojené s cestováním rádoby moderními vlaky. Jeden jsem zažila nedávno při cestě do Prahy. Bylo hrozné vedro, vevnitř se nedalo dýchat a klimatizace nejspíš nefungovala. V těch nových vlacích se nedá ani otevřít okno. Takže jsem šla na záchod, otevřela si to malé okýnko a zůstala tam asi půl hodiny. Nakonec jsem si z toho odnesla zánět nosohltanu.

Moje nejlepší

Krásné vzpomínky mám na obyčejný motoráček, kterým jsme jezdívali na vandry. Vytáhli jsme kytary, hrálo se a zpívalo. Trvalo to sice déle, ale nám to vůbec nevadilo. Ale kdybych měla vybrat moje úplně nejlepší, bude to jednoznačně z koňského hřbetu. Jezdíváme na vandry na Vysočinu či Oderské vrchy, většinou na tři až čtyři dny. Bolí mě pak celé tělo, ale ten zážitek je skvělý.

Sdílej článek dalším cestovatelům
Článek patří do rubriky: Rozhovory

Komentáře

Přečtěte si další podobné články