Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

3 otázky pro Evu Vrbkovou

Eva Vrbková.jpg
Autor článku: Pavla Apostolaki, Středa, 8. března 2017
Autor fotografií: Pavla Apostolaki
Herečka Eva Vrbková vypráví, jaké bylo její první, nejlepší a nejhorší cestování.

.

Moje poprvé

K mým nejvýraznějším prvním zážitkům z cestování patří návštěva Jihoafrické republiky, kam jsme jeli s divadlem Husa na provázku. Byli jsme v Kapském Městě a já byla ze všeho nadšená. Vůně a divokost oceánu, úplně jiná noční obloha, chození bosky po ulicích a výlet do magického místa mys Dobré naděje. Zážitek na celý život!

Moje nejlepší

Asi návštěva jižní Francie v Provence, kam nás známí pozvali na výlet motorovou lodí do Saint-Tropez. Mohli jsme zastavit, kde jsme chtěli, pak jsme si na lodi udělali piknik s vynikajícím růžovým vínem Bandol a vykoupali se uprostřed blankytného moře. Tento výjev by se dal přirovnat k obrázkům ze seriálu Beverly Hills, bylo to opravdu krásné a nezapomenu na to!

Moje nejhorší

Se svým tehdejším přítelem z Bulharska jsem jela do jeho rodného města Pazardžik. Přijeli jsme do města, které vypadalo jako po výbuchu, s komunistickými prvky. Přes den v létě tam bylo otřesné vedro, takže jsme žili v noci a přes den spali. Když jsme si chtěli koupit jízdenku na autobus nazpátek, prodavačky měly maňánu, takže jsem dostala strach, že snad z toho šíleného města nikdy neodjedu. Tohle už nikdy více!

.

Sdílej článek dalším cestovatelům
Článek patří do rubriky: Zkrátka

Komentáře

Přečtěte si další podobné články