Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

Znáte zpravodajský portál E15.cz?

logo_e15_640x400.png
mf, Čtvrtek, 31. května 2012
Na původním čistě ekonomickém základě vyrostl jeden z nejkvalitnějších zpravodajských portálů s kompletním servisem.

Vážení čtenáři, rádi bychom vám představili portál E15.cz. Ten z původně čistě ekonomického serveru během čtyř let vyrostl v plnohodnotný zpravodajský portál, na kterém naleznete kompletní přehled nejdůležitějších událostí z ekonomiky, politiky a byznysu včetně unikátních zpráv tištěného deníku E15.

Zpravodajstvím ale E15.cz nekončí – nově nabízí obsáhlou magazínovou sekci zaměřenou na zajímavosti z oblastí automobilového trhu, gastronomie, reklamy, bydlení či cestování. Za pozornost stojí především rubrika E-svět, která přináší aktuality ze světa internetu, mobilní komunikace a nových technologií. Díky portálovému uspořádání se zároveň snadno dostanete na další specializované weby vydavatelství Mladá fronta, které E15.cz zastřešuje: AVmania.cz, DigiArena.cz, FinExpert.cz a Strategie.cz.

A konečně E15.cz nemusíte číst pouze na internetu – portál je multiplatformním médiem, takže jeho obsah naleznete i díky mobilním aplikacím pro iPhone a iPad, případně jej můžete odebírat také pomocí čtečky Kindle.

Sdílej článek dalším cestovatelům

Komentáře

Přečtěte si další podobné články