Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

Základní pravidla při výběru cestovního pojištění:

ceskasporitelna_ucet_640x40.jpg
Česká spořitelna a.s., Pátek, 28. května 2010, Komerční sdělení
Při cestách do zahraničí se vyplatí na pojištění myslet. I majetným klientům se vyplatí pojištění, které je oproti reálným cenám lékařské nebo nemocniční péče v cizině směšně levné.

Zajímejte se i o výši limitů pojistných plnění (do kolika mil. Kč jsou kryta zdravotní ošetření apod.).Při cestách do zahraničí se vyplatí na pojištění myslet. I majetným klientům se vyplatí pojištění, které je oproti reálným cenám lékařské nebo nemocniční péče v cizině směšně levné. Zbývá jen zvolit správnou formu. Stále oblíbenější je dlouhodobé cestovní pojištění, které si sjednáte pouze jednou, a pak platí na dobu neomezenou.

Cestovní pojištění lze dokoupit například k osobnímu účtu. Mezi výhody takového pojištění patří hlavně jednoduchá forma sjednání, není třeba pojištění obnovovat, je platné nepřetržitě a většinou má velmi dobrou cenu. Je vhodné zvláště pro ty, kteří za hranice jezdí častěji. Tím nejsou myšleni jen obchodní cestující v business třídě letadla, ale jde například i o časté nákupy za hranicemi, dovolené nebo výlety.

Dobrou volbou je cestovní pojištění k Osobnímu účtu České spořitelny. Nabízí velmi slušné krytí. Vztahuje se kromě léčebných výloh (až do 3 mil. Kč) i na odpovědnost za škodu, zpoždění letu, a dokonce i na zásah horské služby. Výhodou je, že si ho sjednáte jen jednou a využíváte jej pro všechny své cesty. Jeden výjezd může trvat až 90 dní. Další velkou výhodou je, že do pojištění lze zahrnout i rodinné příslušníky. Více informací zde.

Sdílej článek dalším cestovatelům

Komentáře

Přečtěte si další podobné články