Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

Výstava - Lidé a Země ve fotografii III.

kopce.jpg
redakce, Pondělí, 29. června 2009
Cestovatelský měsíčník Lidé a Země již třetím rokem připravuje putovní výstavu fotografií. Loni jsme putovali po českých hradech a zámcích. Letos putujeme po zajímavých lokalitách v Praze.

Vystaveno je celkem 22 fotografií předních českých fotografů a spolupracovníků časopisu Lidé a Země.

Své fotografie prezentuje:

  • Václav Šilha, který se specializuje hlavně na africkou faunu a je nositelem druhé ceny ze soutěže Czech Press Photo 2006 v kategorii Příroda a životní prostředí. V rámci výstavy představí divoká zvířata Afriky.
  • František Zvardoň, renomovaný fotograf, který žije a působí ve Francii a publikuje pravidelně například v magazínu Le Figaro, představí cyklus černobílá Evropa.
  • Dalším ze čtveřice fotografů je fotograf a vědec v jedné osobě František Štaud. Vystaveny jsou jeho fotografie s tématikou čarovné Kambodži.
  • V neposlední řadě můžete vidět fotografie šéfredaktorky časopisu Lidé a Země Lenky Klicperové, která zmapovala život konžských žen.

Výstavu můžete vidět v průběhu celého léta. Ve žlutých lázní bude do konce června. V červenci se celá výstava přesthuje do zahrady Slovanského domu, v srpnu do náměstí před Village Cinemas na Andělu.

Partnerem výstavy je společnost Canon, Brussels Airlines a organizace Femisphera

vystava-frantisek-staud.jpg
vystava-lenka-klicperova.jpg

vystava-frantisek-zvardon.jpg
vystava-vaclav-silha.jpg
Sdílej článek dalším cestovatelům

Komentáře

Přečtěte si další podobné články