Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

SOUTĚŽ: Jeden fotoaparát pro každou příležitost

C-Zimni-cashback-PowerShot-SX520-HS-640x400-R1.jpg
pr, Pondělí, 8. prosince 2014, Komerční sdělení
Hoďte starosti za hlavu a pořizujte snadno skvělé fotky. Ať už jste kdekoliv, kompaktní fotoaparát Canon PowerShot SX520 HS je připraven zachytit vaše zážitky. Využijte jedinečnou příležitost a vyhrajte praktický kompakt v naší soutěži.

Všestranný, snadno přenosný přístroj PowerShot SX520 HS se může chlubit 42× zoomem, který zachytí jakoukoliv událost do nejmenších detailů. Snímky jsou vysoce kvalitní nejen při velkém přiblížení, ale i za zhoršených světelných podmínek. Atmosféru okamžiku díky tomu můžete zachytit i bez blesku nebo stativu. Rozlišení 16 megapixelů zaručuje krásné výtisky až do velikosti plakátu. Blýskněte se videem v rozlišení Full HD se stereofonním zvukem. Při frekvenci 30 snímků za sekundu vám neunikne žádná akce. Využijte naplno snadné použití modelu PowerShot SX520 HS. Režim Smart Auto za vás vybere správné nastavení fotoaparátu, ať už snímáte cokoliv. Pokud nechcete spoléhat jen na automatiku, objevujte kreativní možnosti plně manuálního ovládání. Experimentujte se světlem dopadajícím na snímač fotoaparátu a zlepšete si své fotografické dovednosti. Bavte sebe i svou rodinu výběrem originálních režimů. Například režim Kreativní záběr pořídí šest snímků stejné kompozice s různými uměleckými efekty. Fotoaparát má ergonomickou konstrukci pro co nejpohodlnější použití. Ovládání je intuitivní díky velkému LCD displeji. Zkrátka perfektní společník pro vaše zážitky z dovolené, výletů i dobrodružných ces­t.

Využijte akci CashBack a získejte 800 Kč zpět při nákupu fotoaparátu PowerShot SX520 HS.

Více na www.canon.cz/zimnicashback

Vyhrajte kompakt Canon!

Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhraje jeden z modelů Canon PowerShot SX520 HS, PowerShot SX600 HS nebo PowerShot SX400 IS.

Sdílej článek dalším cestovatelům

Komentáře

Přečtěte si další podobné články