Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

SNOW FILM FEST – Soutěž o vstupy na skvělé filmy

SFF-logo.jpg
pr, Pátek, 27. září 2013, Komerční sdělení
Snow film fest (dříve Festival zimních sportů) je součástí festivalu Expediční kamera a je jeho podzimním pokračováním: Expediční kamera - zimní sporty. Jedná se o celovečerní pásmo špičkových filmů týkající se extrémního lyžování, skialpu, zimního lezení, snowboardingu, snow-kitingu a dalších zimních radovánek. Filmy jsou povětšinou vybrány z vítězných snímků z mezinárodních filmových festivalů.

Zahajujícím místem celého tohoto filmového maratonu je KINO AERO V PRAZE. Festival zde proběhne v sobotu 19.10.2013 od 14:30. Tři z vás mohou vyhrát 2 volné vstupenky na toto zahajovací promítání.

Snow film fest

Filmové projekce budou rozděleny do dvou promítacích bloků (cca 2×110min.). Jako naši hosté se s poutavým vyprávěním a slideshow představí: skialpinista JAN PALA (Kamčatka 2013 – prvosjezdy tamních sopek) a nevidomý slovenský horolezec JURAJ PRÁGER (Elbrus – povídání o hoře, kterou slezl, ale nikdy neuvidí…). Celým večerem vás provede moderátor TOPI PIGULA.

Kromě skvělých filmů a zajímavých hostů jsme pro vás připravili bohatý doprovodný program. Před zahájením a o přestávkách budete moci ochutnat kávu Growes Cup a tyčinky Raw Bite. Také vás čeká nevšední soutěž o zajímavé ceny, kterou si pro vás připravila firma Petzl. A na závěr nebude chybět již tradiční tombola se spoustou nejrůznějších dárků od našich partnerů, kterým tímto patří velký dík.

Snow film fest

V průběhu celého festivalu bude možnost zakoupit a ochutnat výborná exotická jídla, která pro vás navaří Klub cestovatelů.

Filmy, které na festivalu uvidíte: Ataraxie (13 min.), Tempting Fear (25 min.), Blue Obsession (8 min.), Na sever od slunce (46 min.), Crossing the Ice (44 min.), Unicorn Sashimi (5 min.), Neviditelná hora (20 min.), Snow Way (40 min.), Snowgils (23 min.)

Více informací najdete na:

http://www.pohora.cz/…ni-festival/

https://www.facebook.com/…914069293461

Soutěž o 3×2 vstupenky:

Vstupenky vyhraje ten, kdo správně zodpoví soutěžní otázku a jeho odpověď dorazí jako 15., 30. a 45. v pořadí.

V jakém bloku je v programu zařazen film Tempting Fear?

Nápovědu na soutěžní otázku můžete hledat zde: http://www.pohora.cz/…ni-festival/

Sdílej článek dalším cestovatelům

Komentáře

Přečtěte si další podobné články