Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

Skandinávské hodinky - symbol stylu a elegance

skagen-1.jpg
pr, Pondělí, 29. června 2015, Komerční sdělení
Náramkové hodinky inspirované severskými trendy jsou stále populárnější. Těší se velké oblibě mezi ženami i muži, kteří hledají elegantní a praktický módní doplněk. Skandinávský styl prezentují značky jako Lars Larsen, Danish Design nebo Skagen. Proč se do těchto náramkových hodinek vyplatí investovat? Čím se odlišují od konkurenčních produktů?

Typickým znakem skandinávských hodinek je jejich osobitý styl, který se inspiroval v umění, hudbě i ve filmu. Hodinky svým čistým a moderním designem zcela odpovídají aktuálním trendům. Jedná se o univerzální kousky, které si můžete vzít téměř pro jakoukoliv příležitost. Svou precizností splní očekávání i náročných zákazníků.

Co je však důležitější, jejich nadčasový design doplňuje špičková kvalita a cenová dostupnost. Nejedná se tedy o žádné předražené kousky, jak byste se mohli na první pohled domnívat. Poměr výkonu a ceny je u skandinávských hodinek velmi příznivý. Pokud se tedy rozhodnete pro jejich koupi, bude to z vaší strany opravdu výhodná investice.

Lars Larsen

Jednoduše elegantní náramkové hodinky Lars Larsen

Lars Larsen je dánská značka náramkových hodinek, která se snaží zájemce oslovit svým elegantním a sportovním stylem. Ve spodní části ciferníku při bližším prozkoumání naleznete označení Swiss made. Hodinky jsou tedy přesné a stoprocentně spolehlivé. Většina modelů je vybavena kulatým analogovým ciferníkem. Hodinky dále doplňuje řemínek z ušlechtilé kůže nebo z nerezové oceli. Ciferník překrývá safírové sklíčko a hodinky se mohou pochlubit také svou vodotěsností.

Praktické i módní hodinky Danish Design

Druhou oblíbenou skandinávskou značkou je Danish Design. Historie značky sahá až do roku 1988 a již od něj se značka zaměřuje na prvotřídní kvalitu, originální vzhled a detailní zpracování. Její doménou jsou titanové či wolframové modely, na nichž zaujme precizní provedení. Hodinky doplňují kvalitní skandinávské komponenty a samozřejmě jsou i vodotěsné. Ačkoliv stěžejní část sortimentu představují spíše jednodušší modely s výrazným analogovým ciferníkem, v nabídce značky naleznete také digitální hodinky.

Skagen

Chladné a jemné hodinky Skagen

Velké oblibě se těší také hodinky skandinávské značky Skagen, které mohou na první pohled působit chladným dojmem. Především dámské hodinky hrají bílými, šedými nebo stříbrnými odstíny. Zároveň ale nadchnou i svou jemností, kterou prezentuje drobnější ciferník v kombinaci s úzkým řemínkem. Pánské hodinky jsou velmi elegantní.

Skandinávské hodinky zakoupíte v internetovém obchodě Timestore.cz, kde je pro vás připraven široký sortiment za příznivé ceny. Můžete zde vybírat z desítek atraktivních modelů.

Sdílej článek dalším cestovatelům

Komentáře

Přečtěte si další podobné články