Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

S nedostatkem financí před dovolenou Vám pomůže Kouzelná půjčka – rychle a seriózně

kouzelnapujcka-lideazeme.jpg
pr, Sobota, 20. června 2015, Komerční sdělení
Už žádný stres před dovolenou a na dovolené. Napnutý rozpočet můžete snadno vyřešit nebankovní půjčkou od společnosti Kouzelná půjčka. Výhody tohoto řešení Vám popíšeme na níže uvedených řádcích…

Jako nový klient společnosti Kouzelná půjčka můžete získat částku 1 000 Kč – 10 000 Kč se splatností až 30 dnů. Peníze si u této společnosti půjčujete vždy dle zákona o spotřebitelském úvěru, který Vám jako klientovi dává vysokou míru ochrany před nekalými praktikami. Kouzelná půjčka Vám vždy sdělí celkové náklady na úvěr (tzv. RPSN) a nebude po Vás vyžadovat žádné nestandardní zajištění. Serióznost této společnosti potvrzuje i to, že případná komunikace s ní (např. při příležitosti dotazu na účet pro splacení půjčky) neprobíhá skrze tzv. barevnou linku, která je zpoplatněna speciální sazbou (s Kouzelnou půjčkou je možné se zkontaktovat prostřednictvím pražského telefonního čísla, kdy je Vám hovor na toto číslo zpoplatněn dle Vašeho tarifu).

Pokud jde o samotnou nebankovní půjčku, žádost o ni probíhá zcela online na internetových stránkách společnosti Kouzelná půjčka. Vyplnění elektronického formuláře Vám nezabere více jak 5 minut s tím, že peníze na účtu můžete mít v ideálním případě již v den podání žádosti o půjčku (záleží na tom, v kterou denní dobu o půjčku požádáte, jak rychle budete reagovat na potvrzovací SMS a u které banky máte běžný účet).

Výplata peněz z půjčky probíhá na běžný účet, který jste uvedli v žádosti o půjčku, tj. žádné komplikované složenky, docházení na pobočku apod. Peníze z půjčky Vám Kouzelná půjčka poskytne neúčelově, tj. v žádosti neuvádíte, na co půjčené peníze použijete (Kouzelná půjčka to ani nijak nezjišťuje).

Kvalitu nabídky společnosti Kouzelná půjčka nedávno potvrdil rozsáhlý test nebankovních půjček, který provedli analytici portálu Bankovni-poplatky.com. Společnost Kouzelná půjčka se v tomto testu umístila na 2. – 3. místě s tím, že jako jediná z 5 nejlepších společností poskytuje novým klientům půjčku až 10 000 Kč.

Analytici portálu Bankovni-poplatky.com nezkoumali „pouze“ samotné podmínky poskytnutí půjčky, ale také možnosti klientů v případě, že své závazky nejsou schopni splatit včas, úroveň komunikace se společností, místo řešení případných sporů apod.

Oblasti zkoumané analytiky v rámci testu nebankovních půjček portálu Bankovni-poplatky.com

  • úroveň komunikace s nebankovní společností
  • prověřování finanční situace klientům (včetně toho, jestli společnost půjčuje klientům v exekuci)
  • používání nestandardních forem zajištění (směnka, rozhodčí doložka)
  • místo a způsob řešení sporů
  • sankční podmínky
  • možnosti prodloužení půjčky
  • členství v registrech SOLUS a BRKI

Pokud se tedy pár dnů před odjezdem na dovolenou dostanete do situace, kdy nebudete vědět, jestli v cizině vyjdete s penězi, neváhejte a požádejte o rychlou půjčku společnosti Kouzelná půjčka (tu v případě, že Vám to umožní aktuální finanční situace, můžete splatit i dříve, nemusíte čekat na konec doby splatnosti). Budete pak mít jistotu, že se na dovolené nebudete muset omezovat či ve spěchu shánět peníze po známých a zároveň jistotu toho, že jste si půjčili u seriózní nebankovní společnosti.

Sdílej článek dalším cestovatelům

Komentáře

Přečtěte si další podobné články