Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

Netradiční dovolená: Kouzelná plavba lodí

stockxpertcom_id585601_jpg_c85b3ebe5259ffe2dfc7e738576b5474.jpg
www.rudolfreisen.cz, Pondělí, 14. března 2011, Komerční sdělení
Nechcete trávit každý den na stejné pláži? Nudí vás stejná restaurace, jídelní lístek beze změn a stále stejní lidé? Raději poznáváte nová místa a rádi byste stihli navštívit co nejvíc měst, památek a zajímavých míst? Ale přiznejte si, jen neradi se vzdáváte svého pohodlí a luxusu, který si na dovolené zasloužíte…

Pak je tu víc než zajímavá alternativa, zcela nový způsob trávení vaší dovolené. Pokud hledáte něco jiného, než jen klasický pobyt v exotické destinaci, potom je ideální plavba lodí. Ráno za rozbřesku procházíte ještě ospalé přístavní městečko, kde trhovci právě otevírají své krámky. Večer se koupete daleko od civilizace, v romantické laguně za západu slunce a ráno se už probouzíte na vzdáleném ostrově, kde život plyne úplně jinak než na pevnině. Idylická představa dovolené nemusí být utopií.

Cestovní kancelář RUDOLF REISEN úspěšně boří mýty o tom, že jde o nákladnou a snobskou dovolenou. Naopak, tento celosvětově oblíbený a rozšířený produkt si získává své příznivce i v České republice. RUDOLF REISEN každému ušije takový zájezd na míru, podle představ o ceně i požadavků na destinaci včetně kombinace s dobou strávenou na pevnině v určitém místě před vyplutím či po vyplutí. Dnes už jde o běžné a efektivní trávení dovolené.

Přes den klient navštíví atraktivní místa, tráví čas na pláži (každý den na jiné!), poznáváním nových míst a v noci, kdy se baví a využívá zázemí luxusní lodě, která splňuje nejvyšší standardy pětihvězdičkového hotelu, se přesouvá do další destinace. Loď pluje a klient šetří čas, nemusí cestovat během dne. Dnes navíc může dvoutýdenní plavba Karibikem na luxusní lodi vyjít stejně, jako třeba dovolená v jiné exotické destinaci, ale jen na jednom místě. Například týden na lodi s veškerým komfortem se dá pořídit běžně za dvanáct tisíc korun i v hlavní sezóně.

Moderní pasažérské lodě jsou menší plující města, kdy kromě noblesních hotelů pozná klient netušené zázemí vyladěné pro náročné využití volného času. Najdete tu nejen restaurace a bary, ale také třeba kina, kasina, diskotéky, obchodní pasáže. Nechybí knihovna, posilovna, golfový simulátor, běžecký okruh, sauna, vířivky, vnitřní i vnější bazény, kadeřnictví nebo masážní salony. Jsou tu i duty free obchody, kde můžete nakoupit podobně výhodně, jako třeba v letištním transitu. Každý den je přichystaný speciální program, který je zahrnutý v ceně.

V Německu jsou nyní největším hitem právě tyto okružní plavby a Češi už je objevují také. RUDOLF REISEN navíc díky orientaci na německý trh, odkud připravuje pro české klienty zájezdy, má bezkonkurenčně nejnižší ceny. Je to logické, Němci mívají díky vyššímu odběru zájezdů mnohem lepší podmínky. Navíc platí, že jsou váženými partnery a klienty a podle toho také dostávají servis.

Nejoblíbenější a nejrozšířenější jsou plavby po Karibiku. Místem nalodění může být Florida, New York, některý z Karibských ostrovů. Vybrat si ale můžete i jiné plavby, například Středomoří, kolem Aljašky či kolem Spojených arabských emirátů. Můžete se vypravit ale i na delší cesty: například na měsíční plavbu z Říma do Bangkoku nebo z Los Angeles do Sydney.

Jedno pro co se rozhodnete díky RUDOLF REISEN dostanete mezinárodní plavby všech plavebních společností na nejvyšší úrovni za senzačně nízké ceny.

V případě zájmu o exklusivní plavby lodí neváhejte a zavolejte na zelenou linku 800 100 567 a nebo navštivte web http://www.rudolfreisen.cz/.

Sdílej článek dalším cestovatelům

Komentáře

Přečtěte si další podobné články