Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

Foťte bez kompromisů

C-2H-6D-640x400-R1.jpg
pr, Pondělí, 10. listopadu 2014, Komerční sdělení
Každá dovolená i dobrodružná cesta znamená kompromisy. Ušetřit na letence, nebo na ubytování? Co si sbalit a co nechat doma, aby batoh nebo kufr nebyl příliš těžký? Jak toho vidět co nejvíc za co nejkratší dobu? V jenom ohledu však kompromisy dělat nemusíte – zrcadlovka Canon EOS 6D splňuje všechno, co očekáváte od kvalitního fotoaparátu, a přitom je dostatečně kompaktní, abyste ji mohli vzít kamkoliv.

Ačkoliv byla společnost Canon prvním výrobcem fotoaparátů, který upustil od posedlosti co největším počtem pixelů, čísla mluví za vše. Jednooká zrcadlovka EOS 6D nabízí kvalitu obrazu 20,2 Mpx, její snímač má velikost políčka kinofilmu a procesor DIGIC 5+ je dostatečně výkonný, aby zpracoval tak velké množství informací. Díky tomu EOS 6D nejen, že uspokojí i nejnáročnější amatérské a poloprofesionální fotografy, ale v mnoha ohledech předčí vaše očekávání. Jinými slovy, snímky pořízené s tímhle fotoaparátem zachytí okamžik přesně tak, jak si ho pamatujete – se všemi detaily a přesně reprodukovanými barvami.

Nejlepší společník na cesty

EOS 6D je lehký, ale zároveň pevný, takže si ho klidně přibalte i na dobrodružnější výpravy. Díky snadnému a intuitivnímu ovládání je vždy připraven zachytit to, co vás zrovna zaujme. Jasný plnoformátový hledáček vám ulehčí práci s kompozicí a LCD displej s úhlopříčkou 7,6 cm nabízí snímání s živým náhledem. Stejně snadné, jako focení, je tak i natáčení ve Full HD kvalitě. Vestavěný GPS systém určí vaši přesnou pozici, takže u každého snímku budete vědět, kde přesně jste ho pořídili. Navíc můžete využít i zaznamenávání vaší trasy, když je fotoaparát vypnutý. Svou kreativitu můžete využít i na cestách. Vytvářejte složené snímky pomocí funkce vícenásobné expozice, nebo využijte kontinuálního snímání 4,5 snímků za sekundu. Všechny záznamy z cest pak snadno přenesete do počítače přes Wi-Fi.

Objektiv pro každou situaci

Řada objektivů EF dává zrcadlovkám EOS nový rozměr. Nakombinovat si je můžete podle svého a najdete příslušenství pro každou situaci. Vychutnejte si možnosti focení s širokoúhlými objektivy, které vám zajistí větší kontrolu hloubky ostrosti. Bohatý výběr vybavení mají také milovníci detailů z rostlinné říše, nebo ti, kteří se zaměřují na akční snímky zvířat či sportovců. Níže se dozvíte, jak ušetřit také za nákup objektivů EF.

Neváhejte a ušetřete až 5 000 Kč

Využijte od 1. 11. 2014 do 18. 1. 2015 akci CashBack na model EOS 6D, objektivy EF, blesky a další produkty Canon. Stačí na webu www.canon.cz/zimnicashback nahrát doklad o nákupu a dostanete až 5 000 Kč zpět z ceny produktu. Využijte tuto jedinečnou nabídku a foťte bez kompromisů.

Sdílej článek dalším cestovatelům

Komentáře

Přečtěte si další podobné články