Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

Dovolená na míru aneb Poznejte svět bez cestovky

Obrázek_6.jpg
pr, Pondělí, 24. října 2011, Komerční sdělení
Také byste si přáli zažít alespoň něco z toho, o čem píší autoři článků v „Lidé a země“? Pomůžeme Vám s tím. Vydejte se sami na cestu plnou zajímavých zážitků a možná i dobrodružství a vše ostatní nechte na nás.

Cestování se stalo jedním ze symbolů dnešní doby a je také jednou z nejrozšířenějších zábav. Velká část obyvatelstva vyspělých zemí včetně České republiky cestuje každý rok do zahraničí. Na světě je obrovské množství zajímavých a fascinujících míst. Přesto však naprostá většina Čechů o dovolené míří do Evropy a přilehlých letovisek masové turistiky. Mnozí lidé o své dovolené cestují také po České republice, a to nejen kvůli krásám naší vlasti, ale také kvůli tomu, že je to prostě snadné. Nepotřebují umět cizí řeči, mohou si dovolit jet sami, bez přesunů a bez ubytování ve velkých skupinách s jinými lidmi, které si k cestě nevybrali, bez povinných programů. Mohou improvizovat a cítit se volní.

obr_zek_4_jpg_4ea139eebb.jpg

Kdyby byla cesta do vzdálených exotických zemí podobně snadná, možná by to mnozí hned zkusili. Ale vždyť to možné je a můžete to zkusit zrovna vy! Pomůže vám v tom naše specializovaná agentura „Poznejte Svět“. Skutečná dovolená na míru – právě toto slovní spojení asi nejvýstižněji charakterizuje služby, které poskytujeme naším zákazníkům. Dokážeme Vám vybrat, naplánovat a zorganizovat jakoukoliv cestu přesně podle Vašeho individuálního přání (a podle vašeho rozpočtu), téměř do kteréhokoliv koutu na Zemi. Od „baťůžkářů“ až po milionáře, ovšem ty, kteří se nebojí tzv. „alternativního cestování“, což je něco naprosto odlišného od nabízených masových zájezdů cestovních kanceláří.

Zajistíme vám plán cesty včetně přibližného rozpočtu, cestovní formality, víza, letenky, rezervace ubytování a přeprav, průvodce, nejrůznější praktické informace i speciální přání, a to vše s možností trvalého kontaktu s agenturou v průběhu celé cesty (telefonicky, prostřednictvím e-mailu, případně SMS nebo skypu), pro případ, že by se během cesty vyskytly jakékoliv problémy. Můžete s námi navštívit země Latinské i Severní Ameriky, Asie, Tichomoří, Karibiku i některé státy severní a jižní Afriky. Podíváte se do míst, kam si přejete (nebo dle našeho doporučení, budete-li chtít) a to i tam, kam běžné cestovní kanceláře své programy nesměřují. Naše agentura „Poznejte svět“ je poměrně mladá, přesto máme již řadu spokojených zákazníků.

obr_zek_5_jpg_4ea139eebb.jpg

Na našem webu http://www.poznejtesvet.cz naleznete veškeré potřebné informace, ale i reakce některých zákazníků, kteří už s námi takovou cestu uskutečnili. Budete-li mít jakékoliv otázky, rádi vám je zodpovíme telefonicky (Tel.: 777 115 347), e-mailem (info@poznejtesvet.cz) nebo prostřednictvím skypu (petrkucera770). Pište nám, volejte, zodpovíme vám každou vaši otázku. Vydejte se s námi na romantickou nebo dobrodružnou cestu jen sami, nebo s několika svými přáteli a vrátíte se s bohatými zážitky, které se vám budou stále ve vzpomínkách vracet.

Sdílej článek dalším cestovatelům

Komentáře

Přečtěte si další podobné články