Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

Dokonalý odpočinek na vás čeká na Maledivách

Maledivy.jpg
Komerční sdělení, Úterý, 21. března 2017, Komerční sdělení
Určitě vás občas napadne, že je na čase si pořádně odpočinout od běžného stereotypu a shonu všedního dne. Jenže kde můžete doopravdy vypnout, odložit mobilní telefon a zapomenout na všechny starosti? Jedním z takových míst jsou Maledivy.

Luxusní dovolená na Maledivách znamená naprostý klid, privátní pláže, celoročně teplé počasí a široko daleko jenom šum Indického oceánu. Maledivy se skládají ze stovek osamocených ostrůvků, obklopených průzračnými tyrkysovými vodami. Na desítkách z nich jsou luxusní resorty, které jsou často tím jediným, co na ostrůvku naleznete. Jsou tak jednou z nejvyhledáva­nějších destinací pro vaši luxusní dovolenou na míru.

I přes velký důraz na odpočinek vás na Maledivách čeká mnoho aktivit. Vodní sporty včetně flyboardingu, kitesurfingu, windsurfingu či vodního lyžování. Plavby luxusními jachtami a nepřeberné množství míst k potápění a šnorchlování, jelikož jsou Maledivy obklopeny korálovými útesy. Můžete se zde setkat se žraloky, mantami obrovskými a širokou škálou další mořské fauny, která je doslova na dosah ruky.

Naleznete zde hotely, kam můžete vyrazit s dětmi, ale i takové, které jsou ideální pro vaši romantickou dovolenou. Travel designeři společnosti Exclusive Tours se rozhodli doporučit vám tři hotely pro vaši dovolenou na míru.

Velaa Private Island

Luxusní butikový resort na soukromém ostrově, jehož každá vila má vlastní bazén. Ve Velaa Private Island vás čeká skutečně luxusní dovolená, během níž se o vaše pohodlí bude starat osobní komorník. Okusíte zde prémiovou kuchyni, můžete objevovat hlubiny moře ve dvoumístné ponorce, či vyrazit na výlet přepychovou jachtou Prestige 500. Naleznete zde však i golfovou akademii, navrženou José Maríou Olazábalem. Noc ve vile začíná na 30 tisících Kč.

Cheval Blanc Randheli

Cheval Blanc je zosobněním přepychu a patří mezi nejlepší resorty na Maledivách pro vaši luxusní dovolenou. Osobní majordomus je naprostou samozřejmostí, stejně tak i špičková gastronomie a bazén u každé vily. Personál hotelu se postará o to, abyste měli neustálé pohodlí po celou dobu vaší dovolené na míru, od gurmánské večeře v Le 1947 až po hlubokomořské rybaření na hotelové jachtě. Noc ve vile začíná na 70 tisících Kč.

Four Seasons Landaa Giraavaru

Luxusní resort Four Seasons je tou ideální destinací pro rodinnou dovolenou. Prostorné vily uprostřed bujné flory poskytují dostatek soukromí a vaše ratolesti se zde mohou věnovat jedné z mnoha aktivit místního dětského klubu. Nachází se zde i centrum pro výzkum a konzervaci korálových útesů, což z resortu činí skvělé místo pro objevování místní podmořské fauny. Noc ve vile začíná na 25 tisících Kč.

Společnost Exclusive Tours je lídrem na českém trhu s luxusními dovolenými. Svou činnost započala v roce 2007 a jejích osm travel designerů každoročně zařizuje dovolené na míru pro stovky klientů.

Začněte plánovat svou dovolenou na míru na Maledivách již nyní a kontaktujte Petra Udavského na tel. + 420 777 533 603 či e-mailu udavsky@exclusivetours.com. Více informací na www.exclusivetours.com.

Sdílej článek dalším cestovatelům

Komentáře

Přečtěte si další podobné články