Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

Do Peru za přírodou a historií

IMGP3614.jpg
pr, Úterý, 21. května 2013, Komerční sdělení
V pondělí 27. května 2013 v 19 hodin se v Hubu Praha sejdou cestovatelé, kteří v Peru prochodili nejedny boty, aby se podělili o své zážitky a zkušenosti. Setkání nabídne různé pohledy na cestování po Peru a na své si přijdou i příznivci peruánských čajů.

Peru z výšky vypadá jako zmačkaný papír pohozený mezi Pacifikem a Amazonským pralesem. V zemi Inků každého návštěvníka čekají velké rozdíly teplot, nadmořských výšek a kultur. Pro Kečuánce, domorodé obyvatele And, znamená Peru v překladu „země hojnosti“, což dokazuje starobylá incká architektura a španělské koloniální stavby postavené z peruánského zlata a stříbra. V Peru se najdou nejen fanoušci přírody, ale i milovníci historie.

Do Peru za přírodou a historií
Do Peru za přírodou a historií

Na cestovatelském setkání se sejdou cestovatelé, kteří si prošli klasické cestovatelské itineráře nebo se mohou pochlubit jedinečnými zkušenostmi z míst, kam se mnoho turistů nedostane. Mají v zásobě prověřené tipy na pěkná a turisticky neexponovaná místa a mnoho dobrých rad na cestu. Své zkušenosti bude sdílet například Ondra Veselý, který projel Peru na sajdkáře nebo Jana Hlaváčová, která velmi dobře zná jih Peru. Někteří účastníci setkání již Peru navštívili a svou cestu sdíleli v aplikaci tripilot.com. Můžete si prohlédnout cestovní itineráře ostatních a získat odvahu k vlastnímu cestování nejen po Peru.

Do Peru za přírodou a historií
Do Peru za přírodou a historií

Přijďte načerpat inspiraci v pondělí 27. května 2013 v 19 hodin do Hubu Praha, Drtinova 10, Praha 5. Na setkání se můžete přihlásit přes pozvánku na Facebooku.

Sdílej článek dalším cestovatelům

Komentáře

Přečtěte si další podobné články