Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

Cestovní pojištění, aneb na co nezapomenout.

b1_640x400.jpg
pr, Pondělí, 13. červnaec 2015, Komerční sdělení
Koho z nás by nelákala slastná dovolená u moře? Prohřátý písek, příjemná voda a tolik zasloužený odpočinek – to vše přináší taková exotická dovolená, kterou si můžete dopřát v létě i v zimě. Stačí si jenom vybrat tu pravou destinaci zalitou slunečními paprsky, s příjemnými teplotami vhodnými pro koupání, slunění i nejrůznější plážové aktivity.

Pokud se na takovou dovolenou u moře chystáte, rozhodně neopomíjejte cestovní pojištění. Zapomenout můžete plavky, ručník či opalovací krém, to vše se dá koupit na místě, ač zpravidla za vyšší ceny než u nás. Cestovní pojištění však přijde vhod ihned, jakmile překročíte hranice naší vlasti. Bohužel, i na cestě za odpočinkem čekají mnohé nástrahy a nepříjemné události. Těm se bohužel předcházet nedá, dá se však na ně připravit, zajistit se a minimalizovat jejich finanční dopad – právě prostřednictvím vhodného cestovního pojištění.

Srovnat cestovní pojištění a ihned vybrat nejlepší pro Vás a sjednat můžete např. na http://www.srovnejto.cz/

Cestovní pojištění patří k nejoblíbenějším finančním produktům, není divu. V zahraničí hrozí nejrůznější rizika, proti kterým se však dá pojistit. Zdaleka najde pouze o zdravotní potíže či úrazy, které vyžadují lékařskou péči či hospitalizaci. Nezřídka je možné k cestovnímu pojištění sjednat také úrazové připojištění jako jeden z volitelných doplňků klasické pojistky. Cestovní pojištění však zahrnuje také škody spojené s krádežemi nebo vandalismem, kryje ztrátu zavazadel po cestě aj. Nedílnou součástí každého kvalitního cestovního pojištění do zahraničí jsou také asistenční služby, kdy je k dispozici pomoc na telefonu při nejrůznějších potížích, v českém jazyce, zpravidla non stop, 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu.

Že jste si na cestovní pojištění sice vzpomněli, ale až v den odjezdu na dovolenou? Žádný problém. Cestovní pojištění u mnoha sjednáte online na tomto porovnávači na internetu, vše vyřídíte rychle, jednoduše a přes internet. Není třeba nikam chodit a nic složitě domlouvat.

Sdílej článek dalším cestovatelům

Komentáře

Přečtěte si další podobné články