Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

Cestování za krásami ledovců a vodopádů

BergenUPR.jpg
pr, Pondělí, 18. března 2013, Komerční sdělení
Cestovatelé vyhledávají Norsko už po dlouhá léta hlavně kvůli překrásným přírodním scenériím, které vytvářejí tamější fjordy. Najde se také značná část lidí, kteří Norsko navštěvují kvůli nepřekonatelným zážitkům z rybolovu. Cestovní kancelář Periscope Skandinávie ale nabízí i nové možnosti cestování za přírodními krásami, nad nimiž můžete v Norsku žasnout.

Rádi byste vycestovali do Norska a obohatili své zážitky nejen o tradiční fjordy, ale i o něco navíc? Baví vás, když vaše dovolená není jenom pasivním sledováním památek nebo turistickou prohlídkou významných měst? Cestovní kancelář Periscope Skandinávie nabízí zážitkové cestování do Norska, které kombinuje tradiční poznávací cesty spolu s turistikou a poznáváním přírody na vlastní kůži.

Romsdalen

Během cesty je postaráno o vaše pohodlí. Nocování je zajištěno v nejkrásnějších norských turistických kempech, žaludky pak nasytí česká polopenze. Nic tedy nebude bránit tomu, abyste si naplno užili krás norských vodopádů, ledovců a fjordů.

NP Rago, zrcadlení

Trasa celého putování zahrnuje řadu dech beroucích přírodních scenérií. Mezi fjordy vynikne druhý největší fjord Norska Hardangerfjord nebo fjord Geirangerfjorden, z ledovců potom Hardangerjøkulen. Milovníky vodopádů pak ohromí kaskádovitý vodopád Tvindefossen nebo peřeje řek Gaula a Rauma.

Svartisen, čelo ledovce

Podívejte se na více informací o cestování do Norska nebo sledujte facebookovou stránku cestovní kanceláře Periscope Skandinávie, která pro vás nachystala také soutěž o 4 zájezdy do Norska. Hlasujte o nejkrásnější místa v Norsku a vyhrajte zájezd, díky kterému je spatříte na vlastní oči.

Sdílej článek dalším cestovatelům

Komentáře

Přečtěte si další podobné články