Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

BUSHMAN a SUBARU 2010 OFFICIAL PROMO-TOUR

9.jpg
Panda/Bushman, Pátek, 27. Srpen 2010, Komerční sdělení
Získejte oblečení nebo doplňky značky BUSHMAN, dárkové předměty SUBARU nebo originální nealkoholické nápoje BERNARD.

PROMO-TOUR je velká zákaznická akce s mnoha bonusy, věcnými cenami a dárky, které věnují účastníkům pořádající firmy. Podmínky účasti v této akci jsou velmi jednoduché a přinášejí hned několik možností získání bonusů či výher.

JAK SOUTĚŽIT?

Oslovíte-li kdekoliv a kdykoliv posádky promo-vozů akce, a zaregistrujete-li se do velkého 3kolového slosování o hodnotné ceny, obdržíte exkluzivní nákupní bonus BUSHMAN a SUBARU. Máte-li navíc v momentu Vaší návštěvy na sobě jakoukoliv součást oděvu značky BUSHMAN, nebo jste-li majitelem jakéhokoliv modelu značky SUBARU, můžete si ihned na místě vybrat jeden z dárků dle vlastního výběru. Dárek můžete získat rovněž v případě, že předložíte nákupní paragon značkové prodejny BUSHMAN, s realizovaným nákupem v datu a místě aktuální zastávky.

Do velkého slosování se můžete také registrovat prostřednictvím formuláře umístěného ve speciální sekci BUSHMAN LIVE na adrese www.bushman.cz.

SLOSOVÁNÍ SOUTĚŽE A VÝHRY

Velká slosování o ceny budou probíhat ve třech etapách a každý ze zaregistrovaných se účastní všech tří slosování, což znamená, že máte trojnásobnou šanci na některou z výherních cen!

Hlavními cenami každého kola jsou dárkové certifikáty na volný odběr zboží značky BUSHMAN v hodnotách 2.000 až 5.000 Kč, dárková balení a sudy nápojů značky BERNARD a dárkové a upomínkové předměty značky SUBARU.

Finální velké slosování, které proběhne po ukončení TOUR, v polovině měsíce září 2010 potom nabízí výhercům dárkové certifikáty na volný odběr zboží značky BUSHMAN v hodnotách 5.000 až 10.000 Kč, dárková balení a sudy nápojů značky BERNARD a možnost víkendového zapůjčení oficiálního modelu SUBARU FORESTER v designu BUSHMAN.

Veškeré podrobné informace o podmínkách a průběhu akce získáte na internetu na adresách www.bushman.cz, www.subaru.cz, nebo na všech značkových prodejnách BUSHMAN.

Sdílej článek dalším cestovatelům

Komentáře

Přečtěte si další podobné články