Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

Aktuální barevné trendy v náramkových hodinkách

guess-banner.jpg
pr, Pondělí, 7. září 2015, Komerční sdělení
Chcete si pořídit nové hodinky a nevíte, jakou barvu zvolit? Zapomeňte na nudné jednobarevné odstíny zlaté, stříbrné nebo černé. Současné náramkové hodinky kombinují více barev dohromady a vytvářejí tak unikátní módní doplněk, který bude báječně ladit i s oblečením z vašeho šatníku. V našem článku se dozvíte, jakým barevným kombinacím v současnosti velí módní trendy.

.

V jednoduchosti se skrývá krása

Zapomeňte na dobu, kdy byly trendy jednobarevné zlaté nebo stříbrné hodinky, které sice vypadaly dobře, ale neukrývala se v nich žádná osobitost. V současnosti můžete vybírat z různých stylů a z mnoha barevných odstínů.

Co se týká funkcí, ty jsou u všech kvalitních značek dnes už srovnatelné. Rozdíly sice můžete pozorovat v jejich strojcích. Nedá se však říci, že by některý z prověřených výrobců používal nějakou nekvalitní techniku. Nakonec vám tedy zůstane jenom ten design, dle kterého budete vybírat.

Současným módním trendům odpovídají například nové hodinky Daniel Wellington, které reprezentují jednoduchý design. Krásu jejich uhlazeného provedení bez zbytečných přízdob ještě více podtrhává velikost ciferníku a tenký kožený nebo látkový řemínek. Zatímco samotný ciferník je tradičně zlatý nebo stříbrný, řemínek může být hnědý, černý, tmavě modrý nebo i červeno bílý či modro bílý. Takové hodinky svým minimalistickým provedením vypadají opravdu jako unisex a dokonale sednou ženám i mužům. Kromě značky Daniel Wellington tento trend můžete vidět také u značky Lars Larsen.

Lars Larsen

Poddejte se minimalismu

Minimalistické pojetí barev v méně tradičním podání přináší na trh výrobci Jacob Jesen a Danish Design. Hodinky od Jacob Jasen jsou velmi jednoduché a po designové stránce dokonale propracované. Zde jejich vzhled jde určitě na úkor funkčnosti, jelikož nemají ve výbavě stopky, datumovku, nezobrazují den v týdnu ani nemají žádné podsvícení.

Na druhou stranu jsou však dostupné v celé paletě barevných odstínů a jednotlivé komponenty spolu dokonale ladí. V případě značky Danish Design již v nabídce naleznete i propracovanější modely s chronometrem. Jejich vzhled je dotažený v dokonalosti. Žádné hodinky zde nejsou zcela jednobarevné, vždy jsou jejich detaily podrženy výraznějšími živějšími barvy a vytvářejí z nich perfektní módní doplněk pro každou příležitost.

Danish Design

Když zatoužíte po extravaganci

Nemyslete si však, že všechny trendy hodinky jsou jenom minimalistické. Spojení funkčnost a výrazného designu přináší značka Guess, která v aktuální dámské kolekci představuje především spojení módní zlaté a modré barvy. Hodinky jsou dokonale vybavené, perfektně sednou na vaše zápěstí a ještě budou skvěle ladit s vaším oblečením. Zakoupíte je ve specializovaném internetovém hodinářství Timestore.cz, spolu s dalšími hodinkami od světových výrobců.

Sdílej článek dalším cestovatelům

Komentáře

Přečtěte si další podobné články